ICUBE Nedir?

ICUBE, İstanbul’un yüksek katma değerli ürün ve hizmetlerle küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi için İstanbul bölgesi içerisinde konumlanan teknoloji firmalarının İngiltere pazarına çıkışını destekleyen ve bu çerçevede yerli ürünlerin yurtdışı pazarlarda güçlenmesini sağlayan Uluslararası Hızlandırma Programı’dır.

Programda öncelikli olarak İngiltere’nin Londra Şehri’nde oluşturulacak iş birlikleri ile İngiltere’nin mevcut teknoloji ekosistemine dâhil edilecek olan yerli firmalarımıza; İstanbul Teknokent’in sağlayacağı altyapı, danışmanlık, mentorluk ve eğitim hizmetleri verilecektir. Bu amaç doğrultusunda İstanbul’daki firmaların İngiltere’de oluşturulacak partnerlikler ile yurtdışı iş birlikleri oluşturmasının, potansiyel yatırımcılarla uygun iş modellerinin oluşturulması ve yurtdışı iş geliştirmelerinin desteklenmesi hedeflenmektedir.

E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası