Blog >

Bir süre önce Erdem Yurdanur ve Kokteyl'den 225 bin dolar yatırım alan Pepapp, Bensu Soral Baş'tan yatırım aldı.
Haber Tarihi: Cum, 17 Nis 2020

Dizi ve sinema dünyasının yetenekli ismi Bensu Soral Baş, kadınlara özel dijital asistan Pepappa yatırım yaptı. İlk kez bir girişime yatırım yapan Soral, girişim ekosistemindeki yatırımcılar arasında yerini aldı. 

Regl, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini kadınlar için takip eden Pepapp; her gün kullanıcılara eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyelerde de bulunuyor.  Eklenen yeni özellikleriyle Pepapp'in, bir regl takip uygulamasından çok dijital asistan olarak konumlandığını söylemek mümkün. 

Kendini sürekli yenileyen girişim, şu anda 2 milyon kadın tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda özgün Pepzine içerikleriyle de kadınları her konuda bilgilendiren Pepapp, yakın zamanda yeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor. 

Hamilelik ve Partner modlarını da kullanıcılarına açacak olan Pepapp, bir süre önce Erdem Yurdanur ve Kokteyl'den  225 bin dolar yatırım aldığını hatırlatalım. Bensu Soral Baş'ın yatırım miktarı ve detayları ise henüz açıklanmadı. Görünen o ki; Bensu Soral’dan aldığı yatırımla birlikte Pepapp'in büyüme planları daha da hız kazancak.

E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası